главная О продукции

Починаючи з 1998 року, наша компанія представляє в Україні продукцію власної торгової марки ARSENAL.

Основний напрямок діяльності - оптовий продаж оптичних приладів та аксесуарів.

Асортимент продукції ТМ ARSENAL складає біноклі, телескопи, монокуляри, зорові труби і багато аксесуарів якк для професіоналів, так і для любителів.

Продукція ТМ ARSENAL буде цікава усім любителям спостережень, будь то спортивний захід, жива природа, спостереження за птахами, мальовничі краєвиди на природі, подорожі, мореплавання або навіть віддалені куточки нічного неба.

Завдяки співпраці з багатьма відомими заводами-виробниками по всьому світу продукція ТМ ARSENAL відрізняється високою якістю та конкурентоспроможною ціною.

 

ОПТОВИЙ ПРОДАЖ В УКРАЇНІ

 м. Київ, Україна

тел.моб.:+38-068-340-51-60
e-mail:tfa-de@ukr.net

 

 

Також ми є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні кращих світових виробників оптики, а саме, ТМ Celestron (США), GSO (Тайвань), National Geographic (США).

Заснована в п'ятдесятих роках минулого століття, компанія Celestron є провідним дизайнером, виробником та дистриб'ютором високоякісних оптичних виробів, які включають звичайні телескопи, телескопи з комп'ютерним управлінням, супутні аксесуари, біноклі, зорові труби та мікроскопи. Чудова оптика, сучасний дизайн та інноваційні технології заслужили справжнє визнання серед серйозних любителів астрономії.

Celestron є приватною компанією, головний офіс та виробничі приміщення якої знаходяться в м. Торранс (штат Каліфорнія, США).

Celestron відомий як виробник, для якого якість завжди стоїть на першому місці в усіх аспектах бізнесу.

Celestron — компанія повного циклу, яка спільно працює над тим, щоб випускати максимально якісну продукцію та забезпечувати її найкращою системою підтримки.

Відповідно до вищевикладених цілей, компанія Celestron докладає всіх зусиль, щоб виробляти продукцію від початку до кінця – починаючи від найважливіших внутрішніх компонентів до зовнішніх особливостей, які визначають те, як виглядатиме продукція.

Основна місія компанії Celestron полягає в тому, щоб забезпечити найвищу якість оптичної продукції за конкурентною ціною.

 

Інформація про компанію

GSO - всесвітньо відомий виробник якісної оптики.

Незалежно від спостережень телескопи National Geographic забезпечують чудову якість зображення, зручність у використанні, залишаючись при цьому доступними за ціною.